Zwiedzaj, eksploruj i zjedz smacznie w okolicy

Gorąco polecamy poniższe propozycje

Sasino i okolice

Okolica słynie z wyjątkowej ciszy, spokoju i relaksującej atmosfery, budowanej przez wszechogarniającą przyrodę – szumiące lasy, piękne stadniny koni i unikalne, nadmorskie widoki. Sasino to miejsce stworzone zarówno dla miłośników aktywnego wypoczynku, jak również dla osób, które poszukują nad morzem głębokiego relaksu w bliskim kontakcie z naturą.

Atrakcje dla dzieci i nie tylko ;)

Parki rozrywki w pobliżu Łeby

Warte obejrzenia

Zobacz ciekawe miejsca w okolicy

Polecamy smaczną kuchnie

Życzymy Państwu Smacznego

Sea Park Sarbsk

Park Rekreacyjno-Edukacyjny Sea Park Sarbsk

Łeba Park

Pełna przygód i atrakcji trasa, niezapomniane widoki i przeżycia, które na zawsze pozostaną w pamięci małego człowieka. Fantastyczna przygoda edukacyjna dla małych i doskonała zabawa dla dużych miłośników największych gadów w historii.

Power Park Łeba

Power Park Łeba to wyjątkowy park rozrywki, w którym na obszarze dwóch hektarów przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji: 3 Tory Gokartowe, Park Linowy z sześcioma trasami, Skok Wahadłowy, Ściankę Wspinaczkową, pole do gry w Paintball, Tor Off-Road, Tor Quadowy dla dzieci, Plac Zabaw dla najmłodszych, Strzelnicę oraz zaplecze gastronomiczne.

Wygląda ciekawie i interesująco?
Srawdź dostępność domków

Kaszubskie Oko w Gniewinie

Zapraszamy na Wieżę widokową o wysokości 44 m, z której można podziwiać piękne widoki najbliższej okolicy: zbiornika górnego Elektrowni Szczytowo- Pompowej Żarnowiec, farmę Elektrowni Wiatrowych, morenowe wzgórza Jeziora Żarnowieckiego, pozostałości po budowie elektrowni jądrowej oraz Morze Bałtyckie.

Słowiński Park Narodowy

Słowiński Park Narodowy jest jednym z 23 parków narodowych w Polsce i jednym z 2 parków nadmorskich.

Latarnia morska w Stilo

Latarnia w Stilo z początków XX wieku (wys. 33,4m, czynna dla zwiedzających od czerwca do sierpnia)

Wygląda ciekawie i interesująco?
Sprawdź dostępność domków

Restauracja “Ewa zaprasza”

Jedzenie domowe, urozmaicone, dania obfite, starannie dobrane wina i niewymuszona atmosfera. Jest to chyba jedna z niewielu restauracji w Polsce, gdzie dobrze ułożony, należący do gości pies także może liczyć na jakiś przysmak.

Restauracja Salacja (Zamek Neptun) – Łeba

Restauracja Zamku Neptun dąży do zapewnienia najprzyjemniejszej, najlepszej atmosfery wraz ze świetną kuchnią opartą na wzorcach kuchni francuskiej, włoskiej i polskiej. Nie brakuje również akcentów kuchni orientalne.

Zakątek Klary

To jedno z najbardziej urokliwych miejsc w Łebie. Do odwiedzenia go zachęca nie tylko przepiękna okolica, w jakiej jest położony, ale i wyrafinowane menu, w którego skład wchodzą przede wszystkim finezyjnie udekorowane desery, zachwycające podniebienie ciasta i aromatyczne kawy.