Kalendarz wydarzeń w okolicy

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wejherowo: Niespodziewany powrót

13 czerwca 2022 @ 17:30 - 19:00

**Gąszcz różnych wątków, które splatają się w wyśmienitą komedię – to właśnie Niespodziewany powrót. Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie – na scenie Olbrychski i Karolak – to doskonała rozrywka teatralna dla wymagającej widowni. **
W Niespodziewanym powrocie Daniel Olbrychski wciela się w postać aktora, który ma zagrać króla Leara. Szczególna trema i wielkie nadzieje związane z podjęciem tak dużego aktorskiego wyzwania nie są Olbrychskiemu obce. W końcu sam mierzył się z nimi, kiedy grał główne role w spektaklach Szekspira.
Tłem dla aktorskich rozterek są skomplikowane relacje rodzinne – kłopoty z partnerami, rodzicami i dziećmi, które niezwykle bawią, jeśli tylko nas nie dotyczą!
Ważną postacią jest zwłaszcza syn głównego bohatera – w tej roli doskonale znany publiczności z wielu produkcji telewizyjnych i kinowych Tomasz Karolak. Aktor o dużym talencie komediowym z wejściem w postać też nie będzie miał problemu – w końcu synem jest od urodzenia!
Dokąd zabrną te wszystkie wątki? Jak będzie się układać relacja ojca z synem? Jest tylko jeden sposób, by przekonać się o tym wszystkim – trzeba się wybrać do teatru!
Autor: Serge Kribus
Przekład: Bożena Puchalska
Fotografia: Grażyna Gudejko
Obsada: Tomasz Karolak, Daniel Olbrychski

 

Szczegóły

Data:
13 czerwca 2022
Czas:
17:30 - 19:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Filharmonia Kaszubska – Wejherowskie Centrum Kultury
Sobieskiego 255
Wejherowo, 84-200
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.wck.org.pl/